O nas

Katarzyna Jędryszczak

Psycholog, seksuolog i psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Zajmuje się psychoterapią indywidualną dzieci i młodzieży i terapią par i rodzin.

Z wykształcenia jestem psychologiem, seksuologiem i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Posiadam 9 letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywałam m.in na oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży i psychiatrycznym dziennym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu, Zakładzie Psychoterapii UJ w Krakowie i Krakowskim Instytucie Psychoterapii. Jestem absolwentką studiów podyplomowych z dziedziny seksuologii organizowanych przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam czteroletni całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Psychoterapii PTP, Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Polskiego Towarzystwa Terapii Zabawą. Terapię rodzin i par prowadzę w teamie terapeutycznym. W pracy kieruję się zasadami kodeksu etycznego psychoterapeuty. Podstawą w pracy terapeutycznej jest dla mnie unikalność relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu, szacunku i pełnej dyskrecji.

Mikołaj Oleszek

Psychoterapeuta na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Klinice Psychiatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.

Jadwiga Wojciechowska

Psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.

Absolwentka Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz 4-letniego akredytowanego Kursu Psychoterapii przy Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując m.in. na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic przy DCP oraz we wrocławskim oddziale Krakowskiego Instytutu Psychoterapii. W swojej pracy korzysta z rozumienia psychodynamicznego oraz psychoanalitycznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Marta Franczak

Psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.

Jestem psychologiem, specjalistą terapii uzależnień i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Sukcesywnie poszerzam swoją wiedzę, należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz jego Sekcji Naukowej. Moje doświadczenie zawodowe zbierałam współpracując z licznymi placówkami zajmującymi się terapią uzależnień, od 8 lat prowadzę również gabinet prywatny. Pracuję z młodzieżą i z osobami dorosłymi. Jako psychoterapeuta pracuję w nurcie psychodynamicznym. W mojej praktyce zawodowej cenię sobie możliwość kontaktu z człowiekiem, a zbudowanie relacji opartej na zaufaniu oraz klimatu bezpieczeństwa zawsze traktuję priorytetowo.
Dbając o jakość świadczonych usług, swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W uzasadnionych przypadkach prowadzę również sesje online.

Alicja Kotowska

Pedagog, socjoterapeuta i psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, systemowym, psychoanalitycznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Zajmuje się psychoterapią indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży oraz terapią par i rodzin.

Jestem absolwentką wydziału nauk historycznych i pedagogicznych na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Terapii Pedagogicznej, dwuletnie podyplomowe Studium Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie oraz 4-letni akredytowany Kurs Psychoterapii przy Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dzieckiem i jego rodzicem, jestem socjoterapetą, psychoterapeutą, trenerem EEG Biofeedback II stopnia.

Kontakt

 • Adres

  ul. Trzebnicka 12/1
  50-246 Wrocław
  Google Maps
 • Phone

  Katarzyna Jędryszczak
  510 333 446
  Mikołaj Oleszek
  798 843 040
  Jadwiga Wojciechowska
  510 537 384
  Marta Franczak
  664 991 853
  Alicja Kotowska
  786 056 988