Ośrodek psychoterapii MOSTY

MOSTY jako konstrukcja architektoniczna mają za zadanie łączyć niepołączone kawałki. Tak właśnie rozumiem psychoterapię. W każdym z nas są części, które mimo tego, że istnieją obok siebie nigdy nie zostały połączone. Dzięki procesowi psychoterapeutycznemu możemy w bezpiecznych warunkach odkrywać nasze najtrudniejsze aspekty ludzkiej natury, badać je oraz integrować jako własne.

MOSTY są też elementem jakieś większej drogi, podróży. To właśnie doświadczenie pracy w różnych zespołach oraz placówkach doprowadziło mnie do momentu, w którym postanowiłam założyć własne miejsce. MOSTY powstały z połączeniem pasji, wiedzy, doświadczenia oraz zamiłowania do pracy w zespole. Zapraszając do współpracy ludzi, którzy od lat zajmują się psychoterapią, nieustannie się szkolą oraz zachowują standardy etyczne mam pewność, że Ośrodek będzie miejscem żywej wymiany myśli oraz doświadczeń.

Każdy z członków zespołu Ośrodka przeszedł własne wieloletnie szkolenie psychoterapeutyczne oraz własną psychoterapię. Regularnie szkolimy się, uczestniczymy w konferencjach oraz poddajemy pracę własną superwizji.

Jadwiga Wojciechowska

Ośrodek psychoterapii MOSTY
ul. Wyszyńskiego 138/6, 50-307 Wrocław, Google Maps